Promocja Providenta: Nowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw

Drukuj

Provident, największa firma pożyczkowa na rynku, rusza z promocją „Osobisty Prawnik dla Firm”. Akcja ma za zadanie wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa, które wraz z ofertą finansową otrzymają dodatkowo opiekę prawną.

W ramach promocji każdy klient, prowadzący działalność gospodarczą, który zdecyduje się na pożyczkę
w wysokości minimum 2 000 zł, otrzyma pakiet opieki prawnej. Osobisty Prawnik dla Firm to program gwarantujący szeroki dostęp do nielimitowanych informacji prawnych i podatkowych. Specjaliści z Centrum Prawnego opracują opinie i analizy, a także na życzenie przygotują imienne dokumenty prawne, dopasowane do bieżących potrzeb klienta 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00-21:00. 

Oferowane przez Providenta wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorców to unikatowe rozwiązanie na rynku pożyczkowym. Provident, jako lider sektora, dzięki stałej obserwacji rynku oraz identyfikowaniu potrzeb klientów, tworzy oferty, które są dopasowane do oczekiwań i wymagań nawet najbardziej wymagających podmiotów – mówi Artur Zabielski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu i Segmentów Klienta w Provident Polska. Pakiet dla firm, skierowany do małych i średnich przedsiębiorców,  to minimum formalności i finansowanie nawet do 15 000 zł na rozwój biznesu. Znając specyfikę działania przedsiębiorców oraz potrzebę optymalizacji kosztów, oferujemy im w pakiecie opiekę prawną – dodaje.

Pożyczka dla firm w Providencie to konkurencyjne rozwiązanie na rynku. Dodatkowo oferta zakłada kompleksową pomoc prawną, szybkie wsparcie finansowe przy minimum formalności oraz możliwość wliczenia pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Promocja obowiązuje do 31 października.

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest David Parkinson.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów, i oferuje szereg produktów: Pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie.

W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013 oraz przedstawił strategię działań na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu. W 2015 roku Provident będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Provident jest również czterokrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014, 2015, 2016).

Kontakt dla mediów

Karolina Łuczak
Karolina Łuczak
Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej
karolina.luczak@provident.pl
Provident Polska
tel.: + 48 22 455 48 39