Komunikaty prasowe

Produkty i usługi
16 wrz 2016, 08:30

Promocja Providenta: Nowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw

Provident, największa firma pożyczkowa na rynku, rusza z promocją „Osobisty Prawnik dla Firm”. Akcja ma za zadanie wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa, które wraz z ofertą finansową otrzymają dodatkowo opiekę prawną.

W ramach promocji każdy klient, prowadzący działalność gospodarczą, który zdecyduje się na pożyczkę
w wysokości minimum 2 000 zł, otrzyma pakiet opieki prawnej. Osobisty Prawnik dla Firm to program gwarantujący szeroki dostęp do nielimitowanych informacji prawnych i podatkowych. Specjaliści z Centrum Prawnego opracują opinie i analizy, a także na życzenie przygotują imienne dokumenty prawne, dopasowane do bieżących potrzeb klienta 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00-21:00. 

Oferowane przez Providenta wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorców to unikatowe rozwiązanie na rynku pożyczkowym. Provident, jako lider sektora, dzięki stałej obserwacji rynku oraz identyfikowaniu potrzeb klientów, tworzy oferty, które są dopasowane do oczekiwań i wymagań nawet najbardziej wymagających podmiotów – mówi Artur Zabielski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu i Segmentów Klienta w Provident Polska. Pakiet dla firm, skierowany do małych i średnich przedsiębiorców,  to minimum formalności i finansowanie nawet do 15 000 zł na rozwój biznesu. Znając specyfikę działania przedsiębiorców oraz potrzebę optymalizacji kosztów, oferujemy im w pakiecie opiekę prawną – dodaje.

Pożyczka dla firm w Providencie to konkurencyjne rozwiązanie na rynku. Dodatkowo oferta zakłada kompleksową pomoc prawną, szybkie wsparcie finansowe przy minimum formalności oraz możliwość wliczenia pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Promocja obowiązuje do 31 października.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej