Każdego dnia Provident spłaca jedną pożyczkę

Drukuj

W ramach świątecznej kampanii Provident Polska, największej firmy pożyczkowej w Polsce,  trwa konkurs „Wygraj pożyczkę”. Grudzień to szczególny czas – świąteczna aura, śnieg, zapach korzennych przypraw i iglaków sprzyjają obdarowywaniu się, a emocje towarzyszące spełnionym marzeniom są bezcenne. Do tej pory wyłoniono już 14 laureatów, którym firma spłaci pożyczkę.

Tegorocznej świątecznej kampanii Providenta towarzyszy specjalna propozycja dla klientów. Każdy, kto w terminie od 9 listopada do 28 grudnia skorzysta z oferty firmy (Pożyczki Samoobsługowej lub Pożyczki Dopasowanej) i nie odstąpi od niej, będzie mógł wziąć udział w konkursie „Wygraj pożyczkę”. By móc skorzystać z promocji należy w ciągu 14 dni od daty wzięcia pożyczki wysłać SMS pod numer 600 400 354, w treści wpisując numer pożyczki oraz odpowiedź na pytanie konkursowe „Napisz co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?”

Nagrodą dla 50 zwycięzców jest równowartość całkowitej kwoty pożyczki udzielonej w czasie konkursu oraz kwoty związanych z nią kosztów, przeznaczone na całkowitą spłatę pożyczki. Zgodnie z regulaminem, jury wybierze najbardziej kreatywne odpowiedzi. Do tej pory 14 osób wygrało już spłatę pożyczki. Konkurs trwa do 28.12.2016 r. Informacje nt. regulaminu konkursu oraz zwycięzców można znaleźć na stronie: www.provident.pl/konkurs

Okres świąteczny to szczególny czas, w którym wzajemnie się obdarowujemy, chcąc podziękować za obecność naszym bliskim. W Provident Polska wierzymy w plany, cele i marzenia naszych klientów, dlatego tak ważny jest dla nas kontekst naszego codziennego życia. Dzięki konkursowi chcemy dowiedzieć się, co liczy się dla nich najbardziej – mówi Katarzyna Szerling, Dyrektor ds. Marketingu Provident Polska. – Poprzez zorganizowany w ramach świątecznej kampanii konkurs, chcemy pomóc zrealizować cele naszych klientów. To, co jest dla nas najważniejsze, to emocje towarzyszące spełnionym marzeniom – podsumowuje.

Tegoroczna kampania świąteczna marki opiera się na magii liczb – dwanaście potraw przygotowanych na cztery ręce, liczba uderzeń serca dziecka, które rozpakowuje prezent, czy oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. Spoty wprowadzają odbiorcę w świat konsumenta, pozwalają zasiąść mu przy wigilijnym stole i poczuć magię świąt.

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest David Parkinson.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów, i oferuje szereg produktów: Pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie. W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013 oraz przedstawił strategię działań na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu. W 2015 roku Provident będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma jest czterokrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014, 2015, 2016).

Kontakt dla mediów

Karolina Łuczak
Karolina Łuczak
Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej
karolina.luczak@provident.pl
Provident Polska
tel.: + 48 22 455 48 39