Komunikaty prasowe

Informacje biznesowe
24 lis 2017, 08:00

Provident Polska ponownie wybrał Isobar

Największa instytucja pożyczkowa w Polsce wybrała agencję reklamową, która będzie odpowiedzialna za koncepty kreatywne i strategiczne, komunikację ATL i BTL oraz projekty digitalowe firmy. Wybór Providenta ponownie padł na agencję Isobar, z którą firma współpracowała przez ostatnie dwa lata.

 

Nasza oferta nieustannie się rozwija, wprowadzamy nowe produkty finansowe, które można kupić już nie tylko w tradycyjny sposób – u doradcy, ale także przez internet. W związku z tym musimy umiejętnie trafiać z komunikacją do coraz bardziej różnorodnej grupy klientów – mówi Andrzej Zackiewicz, dyrektor Departamentu E-commerce i Komunikacji Marketingowej. – Propozycja Isobar Polska najlepiej odpowiadała na nasze potrzeby. Liczymy na to, że dzięki dalszej współpracy będziemy konsekwentne budować pozycję lidera na rynku usług finansowych.

Provident rozpoczął współpracę z Isobarem pod koniec 2015 roku. W zorganizowanym przez spółkę w tym roku przetargu na agencję reklamową Isobar ponownie okazał się najlepszy. Umowa z firmą zostanie zawarta na kolejne dwa lata.

Bardzo cieszymy się z przedłużenia współpracy z Provident Polska. Nasza wygrana w tym przetargu dowodzi, że wysoka jakość usług kreatywno-strategicznych oraz doświadczony zespół obsługi klienta to zalety, które wysoko cenią nasi klienci – komentuje Agata Szeliga-Staszkiewicz, dyrektor zarządzająca Isobar Poland Group. 

Isobar Polska to agencja strategiczno-kreatywna działająca w ramach Isobar Poland Group (Dentsu Aegis Network Polska). Agencja realizuje projekty marketingowe dla klientów takich jak Provident, Jeronimo Martins, Skoda Polska, McDonald’s czy Play. 

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma obecna jest w Polsce od 20 lat, zajmując pozycję niekwestionowanego lidera ryku pożyczek pozabankowych. Do tej pory z jej usług skorzystały już ponad 4 mln klientów.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej