Komunikaty prasowe

Nagrody i wyróżnienia
05 mar 2018, 10:10

Mistrz Biznesu dla Provident Polska

Lider rynku pożyczkowego znalazł się w prestiżowym gronie laureatów nagrody Mistrz Biznesu przyznawanej za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce. Provident został wyróżniony za działanie na rzecz uregulowania sektora oraz dobre praktyki w zakresie reklamy i budowania długoterminowych relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

 

Nagrodę Mistrza Biznesu, przyznawaną przez magazyn „Businessman”, Provident Polska otrzymał już drugi rok z rzędu. Jest to jedno z niewielu na polskim rynku wyróżnień przyznawanych organizacjom, a nie poszczególnym menadżerom jako wyraz uznania dla wysiłku całego zespołu.

W Providencie na pierwszym miejscu stawiamy klientów. To oni są w centrum naszego biznesu. W ubiegłym roku z naszych usług skorzystało ponad 620 tys. osób. Bez silnego ukierunkowania na wsłuchiwanie się w potrzeby wszystkich tych osób, bez działania w zgodzie z zasadami etycznymi nasz sukces nie byłby możliwy  – mówi Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska. – Chciałabym podkreślić, że sukces ten jest efektem działań całego zespołu. Zatrudniamy blisko 2 tys. pracowników, współpracujemy z ok. 5,5 tys. doradców klienta. Bardzo się cieszę, że nasze standardy biznesowe zostały docenione przez Kapitałę przyznającą nagrody Mistrza Biznesu – dodaje.

Provident Polska otrzymał nagrodę Mistrz Biznesu 2017 za wyznaczanie najwyższych standardów w branży pożyczkowej, działanie na rzecz uregulowania sektora oraz dobre praktyki w zakresie reklamy i budowania długoterminowych relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i jest liderem wśród instytucji pożyczkowych w Polsce. Z jej usług skorzystało już ponad 4 miliony klientów.

Oprócz Providenta, który został wyróżniony w kategorii finanse, nagrody powędrowały w tym roku do: ING Bank (kategoria bankowość), firma VIVE Textile Recycling (kategoria produkcja), Gothaer (kategoria ubezpieczenia), Orange Polska (kategoria nowe technologie), Invest Help Family Office (kategoria usługi dla biznesu), Medim (usługi specjalistyczne), Kancelaria Radcy Prawnego Kroplewski (prawo), Akademia Leona Koźmińskiego (kategoria edukacja).

Ideą, która przyświeca członkom Kapituły nagrody przyznawanej w imieniu magazynu „Businessman” jest dbanie o tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce i propagowanie przedsiębiorczości rozumianej jako wysiłek całego zespołu. Wyróżnienia przyznawane są cyklicznie co roku tym firmom i instytucjom, które w ciągu całego roku wykażą się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.

Magazyn „Businessman” jest najstarszym polskim magazynem dla małego i średniego biznesu o zasięgu ogólnopolskim istniejącym od 2008 roku. Wydawcą magazynu „Businessman” jest spółka Enterprise Seventy Four sp. z o.o. z polskim kapitałem.

Pliki do pobrania

5_03_2018 Mistrz Biznesu 2018.docx

215,4 kB
Więcej Pobierz

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej