Provident rusza z nową ofertą – pożyczka za 0 zł aż na 4 miesiące

Drukuj

Tego na rynku pożyczkowym jeszcze nie było! Największa firma pożyczkowa w Polsce, Provident zaoferuje darmowe pożyczki na okres 4 miesięcy. Klient będzie musiał oddać tylko tyle, ile pożyczył. Zero dodatkowych opłat.

 

Specjalna oferta produktowa „Pożyczka na Start” ruszy 11 kwietnia 2018 r. i skierowana będzie wyłącznie do nowych klientów, którzy do tej pory nie korzystali z usług Providenta. Bez żadnych kosztów będą oni mogli pożyczyć kwotę od 500 zł do 1500 zł i w ten sposób sprawdzić osobiście ofertę lidera rynku pożyczkowego w Polsce.

Nasza nowa oferta specjalna to prawdziwa rewolucja na rynku pożyczkowym. Jako pierwsza firma zaoferujemy klientom możliwość pożyczenia pieniędzy bez żadnych kosztów aż na okres czterech miesięcy – wyjaśnia Katarzyna Szerling, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Provident Polska. – Jestem przekonana, że dla wielu osób, które nie korzystały jeszcze z naszych usług, będzie to bardzo dobra okazja, by przekonać się o wysokim poziomie obsługi i wygodzie, jakie wiążą się z wzięciem pożyczki w Providencie – dodaje.

W ramach oferty „Pożyczka na Start” klient będzie mógł pożyczyć od 500 do 1500 zł zarówno u doradcy klienta, jak i przez internet. Spłata będzie dokonywana w 17 ratach tygodniowych bądź 4 ratach miesięcznych.

Nowa oferta produktowa będzie wspierana kampanią reklamową w stacjach telewizyjnych i internecie. Emisja ruszy 11 kwietnia. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD. 

 

*************


Specjalna oferta produktowa Pożyczka na Start obowiązuję od 11.04.2018 r. i dotyczy pożyczek oferowanych przez Internet. Pożyczka spłacana jest w 4 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 500 do 1500 zł. Z Pożyczki na Start  mogą skorzystać wyłącznie Nowi Klienci.  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Reprezentatywny przykład  Pożyczki na Start: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu 1 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 4 miesięczne raty równe w wysokości 375,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.04.2018.

Reprezentatywny przykład Pożyczki Samoobsługowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 152,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 706,76 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 1 006,76 zł (w tym: prowizja 913,92 zł, odsetki 92,84 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 225,56 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.01.2018 .

 

Podstawowe informacje o Provident Polska SA

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów, i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką (online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie. W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013 oraz przedstawił strategię działań na kolejne lata. W 2015, 2016 i 2018 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku Provident, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma sześciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2018).

Kontakt dla mediów

Karolina Łuczak
Karolina Łuczak
Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej
karolina.luczak@provident.pl
Provident Polska
tel.: + 48 22 455 48 39