Nagrody w Wielkiej Loterii Providenta rozdane!

Drukuj

To był dzień pełen pozytywnych emocji! W poniedziałek (8 października) w warszawskim salonie Forda Laureaci Wielkiej Loterii Providenta odebrali swoje nagrody – 10 nowoczesnych i wszechstronnych SUV-ów marki Ford EcoSport.

- Nawet nie śmiałam marzyć o tym, że wygram samochód – mówiła jedna z Klientek, która wygrała auto. – Po jakimś czasie dociera do człowieka, że można wygrać – dodawała kolejna Laureatka. – Byłam w szoku i byłam bardzo szczęśliwa – nie ukrywała radości Doradczyni Klienta z Bydgoszczy. To tylko niektóre słowa, jakie padały w tym dniu z ust  Szczęśliwców, którzy wygrali samochód w Wielkiej Loterii Providenta.  

Nagrody laureatom wręczyła prezes Provident Polska Agnieszka Kłos i dyrektor sprzedaży i obsługi klienta Tomasz Skiba.

- Pracuję w tej firmie prawie 12 lat i wciągu tych lat, to jest jeden z najprzyjemniejszych momentów, ponieważ dzisiaj nasi klienci i nasi doradcy będą docenieni za to, że z nami współpracują bądź skorzystali z naszej oferty. Ta loteria jest szczególnym uhonorowaniem końca celebracji 20 lat historii Providenta na rynku w Polsce, w trakcie których obsłużyliśmy ok. 4 miliony klientów – mówiła Agnieszka Kłos podczas spotkania laureatami.

Przypomnijmy, że Wielka Loteria Providenta wystartowała 23 maja i trwała przez kolejne 5 tygodni. By wziąć w niej udział, klient musiał zaciągnąć pożyczkę o dowolnej wartości, a następnie zarejestrować nr pożyczki, wysyłając sms lub przez stronę internetową. Co tydzień losowany był jeden samochód dla Klienta i jeden dla Doradcy Klienta. Do wygrania były również nagrody pieniężne – 100 nagród o wartości 1000 zł każda. Loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

- W naszej loterii wzięło udział aż 27 000 osób… To mniej więcej tyle, co liczba mieszkańców Sandomierza. To tak, jakby ustawiła się kolejka. A wiecie jak byłaby długa? Miałaby 13,5 kilometra! – podkreślał podczas spotkania z Laureatami dyrektor sprzedaży i obsługi klienta Tomasz Skiba.

Zachęcamy do obejrzenia video i fotorelacji z tego wydarzenia poniżej.

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką, dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2018 roku Provident zaprezentował trzeci raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2016-2017. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. W latach 2015, 2016 i 2018 Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma sześciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2018).

Kontakt dla mediów

Karolina Łuczak
Karolina Łuczak
Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej
karolina.luczak@provident.pl
Provident Polska
tel.: + 48 22 455 48 39
Magda Maślana
Magda Maślana
Ekspert ds. PR
magda.maslana@provident.pl
Provident Polska
tel.: +48 22 358 45 18