Komunikaty prasowe

Odpowiedzialny biznes
25 cze 2013, 09:00

Znamy już wyniki pierwszego turnieju siatkówki młodzików w Wysokiem Mazowieckiem! Puchar trafił do Gimnazjum nr 18 w Białymstoku

25 czerwca 2013 r., Warszawa

Znamy już wyniki I Turnieju Młodzików rocznik 98 w piłce siatkowej, który odbył się 21 czerwca w Wysokiem Mazowieckiem. W imprezie wzięło udział osiem drużyn z województwa podlaskiego,
a organizatorem i sponsorem wydarzenia była firma Provident Polska.

Tegoroczna impreza odbyła się w salach sportowych gimnazjum i liceum w Wysokiem Mazowieckim. W emocjonujących rozgrywkach zwyciężyło Publiczne Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, II miejsce wywalczyło Gimnazjum z Wysokiego Mazowieckiego, a III miejsce zajęła drużyna z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Augustowie.

Z inicjatywą turnieju wyszli pracownicy białostockiego oddziału firmy Provident. Cały turniej został organizowany od podstaw przez pracowników, którzy odpowiedzieli w ten sposób na potrzeby lokalnej młodzieży w wieku gimnazjalnym. .Liczymy na to , że dzięki takim inicjatywom uda się zwiększyć zainteresowanie sportem wśród młodzieży- twierdzi Adam Czarnecki koordynator programu Wokół nas z firmy Provident.

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Podczas zawodów wyróżnieni zostali Filip Topolski (Publiczne Gimnazjum nr 18 w Białymstoku) jako najlepszy zawodnik turnieju. Najlepszym rozgrywającym został Konrad Choma (Publiczne Gimnazjum nr 18 w Białymstoku), najlepszym zagrywającym został Wojciech Sarnecki ( Publiczne Gimnazjum nr 3 w Augustowie), a najlepszym atakującym wybrano Michała Goglewskiego z Gimnazjum w Wysokim Mazowieckie.

Nagrody wręczyli dyrektor szkoły, przedstawiciele władz miast i firmy Provident.