Komunikaty prasowe

Akcje marketingowe i promocje
Produkty i usługi
09 maj 2016, 13:47

Provident rozszerza ofertę promocyjną: Zero zł w miesiąc, albo wygodne raty

Provident, największa firma pożyczkowa w Polsce, rozszerza akcję promocyjną. Od 9 maja oferta, skierowana do nowych klientów, dostępna jest zarówno w formie internetowej Pożyczki Samoobsługowej, jak i w kanale tradycyjnym.

Akcja promocyjna: zero zł w miesiąc, albo wygodne raty - zachęca nowych klientów do wzięcia Pożyczki Miesięcznej w terminie od trzech do osiemnastu miesięcy, ze specjalną korzyścią dla nich. Jeśli klient spłaci zobowiązanie w całości w ciągu miesiąca – odda dokładnie tyle, ile pożyczył. Promocja dotyczy pożyczek w wysokości od 300 zł do 4000 zł.

Jeżeli klient nie zdecyduje się na taką szybką spłatę, odda pożyczkę zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem spłaty pożyczki. Dotychczas oferta była dostępna w formie internetowej Pożyczki Samoobsługowej. Duże zainteresowanie ze strony konsumentów zachęciło firmę do rozszerzenia oferty, która teraz dostępna jest w wariancie zarówno na konto, jak i w gotówce.

W nowej ofercie Provident daje możliwość bezkosztowego zwrotu pożyczki po miesiącu – mówi Katarzyna Szerling, członkini zarządu, Dyrektor Pionu Marketingu Provident Polska. Jeżeli jednak klient się na to nie zdecyduje, to i tak przy podpisywaniu umowy ma dokładnie wyliczone, ile powinien oddać w określonym czasie trwania pożyczki. To jasno przedstawione reguły pożyczania – dodaje.

Promocja trwa od 9 maja do 28 czerwca i skierowana jest do nowych klientów. Oferta dotyczy Pożyczki Miesięcznej na konto lub w gotówce spłacanej w 3, 6, 12 lub 18 miesięcznych ratach, o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 4000 zł. Pożyczka promocyjna będzie również dostępna w ofercie sieci agenckiej.

Akcja wspierana jest nowymi spotami w czterech głównych stacjach telewizyjnych, blisko stu stacjach tematycznych oraz w internecie. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej