Komunikaty prasowe

Nagrody i wyróżnienia
27 lut 2017, 08:14

Provident Polska został Finansową Marką Roku 2017

Provident Polska, największa firma pożyczkowa na rynku, po raz trzeci otrzymał tytuł Finansowej Marki Roku. Jury konkursu doceniło firmę za tworzenie wysokich standardów biznesowych i etycznych w relacjach z klientami i pracownikami.

„Gazeta Finansowa” już po raz ósmy przyznała nagrody markom, których działania mają znaczący, pozytywny wpływ na rynek finansowy. Redakcja wyróżniła Providenta za tworzenie wysokich standardów biznesowych i etycznych w relacjach z klientami i pracownikami, opartych na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu. Doceniono także zaangażowanie firmy w działania na rzecz społeczności lokalnych.

Pozycja lidera na rodzimym rynku pozabankowym zobowiązuje nas do dbałości o etyczne i profesjonalne relacje zarówno z klientami, pracownikami, jak i współpracownikami firmy. Przejrzystość, odpowiedzialność i zaufanie to filary naszej strategii odpowiedzialnego biznesu - mówi Roman Jamiołkowski, Dyrektor Departamentu Relacji Zewnętrznych i Rzecznik Prasowy Provident Polska. – Priorytety wyznaczają nam dwa obszary – biznesowy i ten związany z wpływem firmy na społeczeństwo. Tytuł Finansowej Marki Roku, który otrzymaliśmy po raz trzeci, utwierdza nas w przekonaniu, że etyka i profesjonalizm to właściwy kierunek naszych działań – dodaje.

Nagroda jest kolejnym wyróżnieniem, jakie Provident Polska otrzymał w tym roku. W połowie lutego firma otrzymała tytuł Top Employer 2017. To prestiżowy certyfikat przyznawany pracodawcom, którzy zapewniają swoim pracownikom atrakcyjne warunki zatrudnienia, partnerskie, a jednocześnie profesjonalne relacje oraz środowisko pracy sprzyjające rozwojowi talentów i kompetencji.

Celem konkursu „Finansowa Marka Roku” jest wyróżnienie firm oferujących najwyższej jakości produkty finansowe. Laureaci mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami wizerunkowymi w Polsce i na świecie. Są to marki uznane w branży i wśród klientów, kojarzące się z niezawodnością, rzetelnością i lojalnością.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów