Komunikaty prasowe

Akcje marketingowe i promocje
05 lip 2017, 07:00

Provident Polska rozdaje pieniądze z okazji swoich 20. urodzin

Aż 400 osób będzie mogło wygrać w urodzinowym konkursie Providenta. Pula nagród to 800 000 zł. Z wygranej z pewnością ucieszy się każdy, bo będzie nią gotówka – 2000 zł dla każdego nagrodzonego. Tak Provident Polska, lider rynku pożyczkowego świętuje swoje 20. urodziny!

Konkurs rusza 5 lipca i potrwa do 24 lipca. Przez 20 dni codziennie nawet 20 osób będzie mogło wygrać po 2000 zł. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy klienci firmy, którzy w tym czasie zaciągną pożyczkę oraz odpowiedzą na pytanie „Jaki plan zrealizowałbyś za 2000 zł?”.

- Zadanie konkursowe jest nieprzypadkowe. Nawiązuje do naszego hasła „Wierzymy w Twój plan”. Cieszymy się, że już od 20 lat możemy wspierać Polaków w realizacji ich planów. Udzieliliśmy w tym czasie pożyczek ponad 4 mln osób, pomogliśmy im zrealizować ponad 15 mln planów. Jesteśmy dumni z tych liczb, pragniemy podziękować naszym klientom za 20 lat współpracy, stąd pomysł zorganizowania konkursu, w którym mogą wygrać dodatkowy zastrzyk gotówki – mówi Katarzyna Szerling, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Provident Polska.

Udział w urodzinowym konkursie Provident Polska będzie mogła wziąć każda osoba, która między 5 a 24 lipca weźmie w firmie pożyczkę na dowolną kwotę. Konkurs przeznaczony jest zarówno dla klientów, którzy wezmą pożyczkę w sposób tradycyjny – u doradcy, jak i tych, którzy skorzystają z oferty przez internet. Aby mieć szansę na wygraną w wysokości 2000 zł, należy także wykonać zadanie – wysłać SMS z odpowiedzią na pytanie: „Jaki plan zrealizowałbyś za 2000 zł ?”.

Na wykonanie zadania każdy klient będzie miał 14 dni od dnia podpisania umowy. Codziennie – począwszy od 19 lipca – przez 20 kolejnych dni komisja konkursowa będzie wyłaniała maksymalnie 20 laureatów, którzy prześlą najbardziej interesujące i kreatywne odpowiedzi.

Promocja wspierana będzie kampanią reklamową „20 lat wspólnie realizujemy Wasze plany” w stacjach telewizyjnych i na plakatach. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD.

Informacja prawna

Konkurs „20 lat Providenta” trwa do 24.07.2017 r. i dotyczy wszystkich klientów, którzy w czasie trwania konkursu: (1) zawrą z organizatorem umowę pożyczki pieniężnej i nie odstąpią od niej, (2) w okresie pierwszych 14 dni od daty zawarcia umowy nie dokonają całkowitej spłaty pożyczki oraz (3) w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy pożyczki dokonają zgłoszenia konkursowego: wyślą SMS pod numer telefonu 600 400 354 i w treści wpiszą numer umowy pożyczki oraz odpowiedź na pytanie: „Napisz, jaki plan zrealizowałbyś za 2000 zł” albo pod adresem www.provident.pl dokonają rejestracji zgłoszenia konkursowego. Organizator przyzna 400 nagród pieniężnych w kwocie 2000 zł brutto dla 20 zwycięzców każdego dnia w czasie trwania konkursu. Nagroda jest przyznawana codziennie przez jury konkursu. Organizatorem konkursu jest Provident Polska SA. Szczegóły konkursu zostały określone w regulaminie dostępnym w siedzibie organizatora, na stronie internetowej, w oddziałach i u Doradców Klienta.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Dyrektorka Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej, Rzeczniczka Prasowa