Komunikaty prasowe

Akcje marketingowe i promocje
04 paź 2017, 10:37

Pożyczka Wynajmowana - nowość od Providenta

Pieniądze dostajesz od ręki, a oddajesz dopiero za pięć miesięcy, wcześniej ponosząc jedynie niewielkie koszty ich „wynajęcia” – to założenia najnowszej promocji Providenta, która staruje 4 października i potrwa do 26 grudnia.

 

Największa firma pożyczkowa w Polsce przygotowała na jesień wyjątkową ofertę, niedostępną do tej pory dla klientów instytucji pozabankowych.

Nowa pożyczka korzysta z mechanizmów wynajmowania. Klient korzysta z produktu od razu i ponosi koszty jego wynajmu, zaś pożyczony przedmiot - w tym wypadku pieniądze - zwraca w całości na koniec umowy – wyjaśnia Katarzyna Szerling, członek zarządu Provident Polska. – Ta oferta z pewnością będzie nas wyróżniała na rynku pożyczkowym i myślę, że spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Warto podkreślić, że całkowite koszty „wynajęcia” pożyczki wyniosą tylko 25 proc.

Dla przykładu, pożyczenie 1000 zł będzie kosztowało 250 zł w skali pięciu miesięcy, z tym, że przez pierwsze cztery miesiące klient będzie płacił tylko 50 zł miesięcznie, zaś na koniec umowy będzie miał do uregulowania piątą ratę za wynajem plus całość pożyczonego kapitału, czyli w tym przypadku 1050 zł.

Pożyczka Wynajmowana to pożyczka udzielana na okres pięciu miesięcy na kwotę od 500 zł do 4000 zł. Klient, który zdecyduje się na tę ofertę, będzie też miał możliwość skorzystania z Pożyczki za 0 zł – w tym przypadku warunkiem jednak jest zwrot pożyczonej kwoty w terminie spłaty pierwszej raty. Pożyczka Wynajmowana będzie dostępna zarówno u doradców klienta firmy Provident, jak i przez internet od 4 października do 26 grudnia 2017 roku.

Promocja będzie wspierana kampanią reklamową w stacjach telewizyjnych i internecie, która ruszy w dniu startu promocji, tj. 4 października. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD. 

 

Informacja prawna dotycząca Pożyczki Wynajmowanej

Promocja „Pożyczka Wynajmowana” trwa do 26.12.2017. Promocja dla nowych klientów, którzy w jej trakcie złożą wniosek o udzielenie Pożyczki Wynajmowanej i mają zdolność kredytową do spłaty tej pożyczki. Nagrodą jest możliwość zawarcia umowy Pożyczki Wynajmowanej (na Konto/ w Gotówce) dostępnej wyłącznie w czasie promocji. Organizatorem jest Provident Polska SA. Szczegóły promocji w regulaminie dostępnym w siedzibie organizatora, na www.provident.pl i u Doradców Klienta.

Pożyczka Wynajmowana (na Konto/ w Gotówce) to pożyczka, której spłata następuje w pięciu miesięcznych ratach, a klient spłaca pożyczoną kwotę w ostatniej, piątej racie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 79,59%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1250 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 250 zł (w tym: prowizja – 210 zł, opłata przygotowawcza – 40 zł, odsetki – 0 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze równe miesięczne raty w wysokości 50 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1050 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4.10.2017 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Dyrektorka Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej, Rzeczniczka Prasowa