Komunikaty prasowe

Akcje marketingowe i promocje
Produkty i usługi
07 lut 2018, 09:53

Provident wydłuża spłatę do 36 miesięcy

Klienci zaciągający pożyczkę online na provident.pl mają już możliwość jej spłaty nawet w 36 ratach. Dzięki temu mogą zrealizować większe plany angażujące wyższe kwoty, a jednocześnie uzyskać niższą ratę miesięczną.

Provident, lider na rynku instytucji pożyczkowych wystartował z nową ofertą produktową, wydłużającą do 36 miesięcy maksymalny okres, na jaki można zaciągnąć pożyczkę online. Do tej pory okres ten wynosił 24 miesiące.

Zauważyliśmy, że nasi klienci coraz częściej realizują dzięki naszemu wsparciu bardziej aspiracyjne plany, które wymagają większych środków. Wydłużając maksymalny okres spłaty pożyczki, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, bowiem dzięki temu mogą pozwolić sobie na wyższe wydatki bez nadwyrężania domowego budżetu. Miesięczna rata przy dłuższym okresie spłaty pozostaje niska – mówi Katarzyna Szerling, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Provident Polska. – Dla wielu naszych klientów spłacanie pożyczki rozłożonej na dłuższy okres jest wygodniejsze, łatwiej im wówczas zgromadzić potrzebne środki – dodaje.

Możliwość zaciągnięcia pożyczki na 36 miesięcy dostępna jest tylko w kanale online i dotyczy kwot od 2000 zł do 15 000 zł. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy przejdą pozytywnie badanie oceny zdolności kredytowej.

Provident jest największą instytucją pożyczkową, działającą na rynku polskim od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z obsługą domową za pośrednictwem doradców, ale równolegle od ponad dwóch lat rozwija także sprzedaż przez internet.

Nowa oferta produktowa będzie wspierana kampanią reklamową w stacjach telewizyjnych i internecie, która ruszy 7 lutego. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD. 

 

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Dyrektorka Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej, Rzeczniczka Prasowa