Komunikaty prasowe

Produkty i usługi
23 maj 2018, 13:48

Wielka loteria Providenta – do wygrania 5 Fordów EcoSport i 500 x 1000 zł

Przez najbliższych pięć tygodni klienci największej firmy pożyczkowej w Polsce będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, w tym pięć nowoczesnych, miejskich SUV-ów. Łączna wartość wszystkich nagród dla klientów wyniesie blisko 900 000 zł.

Wielka loteria Providenta wystartowała 23 maja. Co tydzień losowany będzie jeden samochód – nowoczesny i wszechstronny SUV Ford EcoSport oraz 100 nagród pieniężnych o wartości 1000 zł każda.

Wspieramy naszych klientów w realizacji ich planów już od 21 lat, niezmiennie zachowując pozycję lidera rynku. Dzięki temu, że zasady współpracy z nami są uczciwe, transparentne, zaufało nam już ponad 4 mln Polaków. Chcemy podziękować naszym klientom za to, że są z nami. Każdy, kto zaciągnie pożyczkę w Providencie w ciągu najbliższych pięciu tygodni, zyska szansę na wygranie jednej z 505 nagród, w tym 5 samochodów – mówi Andrzej Zackiewicz, dyrektor Departamentu E-commerce i Komunikacji Marketingowej w Provident Polska. – W tej wyjątkowej loterii będą mogli wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci, jak i ci, którzy pożyczkę w Providencie zaciągną po raz pierwszy – dodaje.

Aby zyskać szansę na wygranie jednego z pięciu stylowych, miejskich SUV-ów Ford EcoSport bądź jednej z 500 nagród pieniężnych o wartości 1000 zł, należy między 23 maja a 26 czerwca zaciągnąć pożyczkę w Providencie o dowolnej wartości. Można to zrobić u jednego z blisko 5500 doradców klienta, którzy dojeżdżają do domów klienta w całej Polsce bądź też przez internet. Następnie należy zarejestrować numer pożyczki, wysyłając zgłoszenie SMS na numer 732 120 088 w treści wpisując numer umowy pożyczki lub zarejestrować się, korzystając ze strony www.loteria.provident.pl

W losowaniu wezmą udział te pożyczki, które nie zostały spłacone w ciągu 14 dni od zaciągnięcia, od których nie odstąpiono, ani co do których nie ma zaległości w spłacie. Szczegóły loterii oraz regulamin dostępne na stronie: www.provident.pl

Loteria będzie wspierana kampanią reklamową w stacjach telewizyjnych i internecie. Emisja ruszyła 23 maja. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD. 

 

 *************

W „Wielkiej Loterii Providenta” biorą udział klienci Provident Polska S.A., którzy ukończyli 18 lat i w dniach 23.05.18r. - 26.06.2018r.: zawrą umowę pożyczki pieniężnej  oraz wyślą numer umowy SMS-em na numer: 732 120 088 lub zarejestrują go na loteria.provident.pl. Koszt SMS według taryfy operatora. W loterii biorą udział pożyczki niespłacone w okresie pierwszych 14 dni od daty zawarcia umowy, od których nie odstąpiono i nieposiadające zaległości ze spłatą raty. Organizator: Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni wyłoni zwycięzców loterii w 5 losowaniach i powiadomi ich o nagrodzie telefonicznie do dnia 24 lipca 2018 roku. Do wygrania są nagrody o łącznej wartości  879.610 zł brutto: 5 nagród głównych: samochodów osobowych marki FORD o wartości 68.330,00 zł brutto każdy wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7.592,00 zł brutto na podatek oraz 500 nagród pieniężnych w wysokości 1.000 zł każda. Zdjęcie nagrody głównej ma charakter  poglądowy. Regulamin loterii na loteria.provident.pl i w oddziałach Provident Polska S.A. Warunkiem udzielania pożyczki jest pozytywny wynik zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 166,10%.

Pliki do pobrania