Komunikaty prasowe

Akcje marketingowe i promocje
11 paź 2018, 08:00

Nagrody w Wielkiej Loterii Providenta rozdane!

To był dzień pełen pozytywnych emocji! W poniedziałek (8 października) w warszawskim salonie Forda Laureaci Wielkiej Loterii Providenta odebrali swoje nagrody – 10 nowoczesnych i wszechstronnych SUV-ów marki Ford EcoSport.

- Nawet nie śmiałam marzyć o tym, że wygram samochód – mówiła jedna z Klientek, która wygrała auto. – Po jakimś czasie dociera do człowieka, że można wygrać – dodawała kolejna Laureatka. – Byłam w szoku i byłam bardzo szczęśliwa – nie ukrywała radości Doradczyni Klienta z Bydgoszczy. To tylko niektóre słowa, jakie padały w tym dniu z ust  Szczęśliwców, którzy wygrali samochód w Wielkiej Loterii Providenta.  

Nagrody laureatom wręczyła prezes Provident Polska Agnieszka Kłos i dyrektor sprzedaży i obsługi klienta Tomasz Skiba.

- Pracuję w tej firmie prawie 12 lat i wciągu tych lat, to jest jeden z najprzyjemniejszych momentów, ponieważ dzisiaj nasi klienci i nasi doradcy będą docenieni za to, że z nami współpracują bądź skorzystali z naszej oferty. Ta loteria jest szczególnym uhonorowaniem końca celebracji 20 lat historii Providenta na rynku w Polsce, w trakcie których obsłużyliśmy ok. 4 miliony klientów – mówiła Agnieszka Kłos podczas spotkania laureatami.

Przypomnijmy, że Wielka Loteria Providenta wystartowała 23 maja i trwała przez kolejne 5 tygodni. By wziąć w niej udział, klient musiał zaciągnąć pożyczkę o dowolnej wartości, a następnie zarejestrować nr pożyczki, wysyłając sms lub przez stronę internetową. Co tydzień losowany był jeden samochód dla Klienta i jeden dla Doradcy Klienta. Do wygrania były również nagrody pieniężne – 100 nagród o wartości 1000 zł każda. Loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

- W naszej loterii wzięło udział aż 27 000 osób… To mniej więcej tyle, co liczba mieszkańców Sandomierza. To tak, jakby ustawiła się kolejka. A wiecie jak byłaby długa? Miałaby 13,5 kilometra! – podkreślał podczas spotkania z Laureatami dyrektor sprzedaży i obsługi klienta Tomasz Skiba.

Zachęcamy do obejrzenia video i fotorelacji z tego wydarzenia poniżej.

Pliki do pobrania

LOTERIA_PROVIDENT_2.mp4

79.0 MB
Więcej o pliku LOTERIA_PROVIDENT_2.mp4

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Dyrektorka Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej, Rzeczniczka Prasowa