Komunikaty prasowe

na stronie głównej providentpolska.pl
Informacje biznesowe
25 lut 2019, 09:22

Patrycja Rogowska-Tomaszycka z Provident Polska awansuje w strukturach grupy International Personal Finance

Patrycja Rogowska-Tomaszycka

Patrycja Rogowska-Tomaszycka, członek Zarządu Provident Polska, objęła stanowisko Dyrektora Corporate Affairs na Region Północny. W strukturach grupy International Personal Finance, właściciela największej firmy pożyczkowej w Polsce, będzie odpowiedzialna za realizację strategii wzmacniania regionu północnego, który obejmuje Polskę i Czechy.

Patrycja Rogowska-Tomaszycka dołączyła do Zarządu Provident Polska w kwietniu 2015 roku i jako Dyrektor ds. Corporate Affairs zarządza Pionem Korporacyjnym odpowiedzialnym za działania public affairs, PR, CSR oraz komunikację wewnętrzną firmy.

Jako Dyrektor ds. Corporate Affairs na Region Północny, będę odpowiedzialna za wzmacnianie regionu poprzez maksymalne wykorzystanie potencjału biznesu  – podkreśla Patrycja Rogowska-Tomaszycka. – Regionalna struktura zarządzania wzmocni system dzielenia się dobrymi praktykami między rynkami, co z pewnością przełoży się na jeszcze efektywniejsze prowadzenie naszej działalności – dodaje Patrycja Rogowska-Tomaszycka.

Pracę w Provident Polska Rogowska-Tomaszycka rozpoczęła w czerwcu 2012 roku, obejmując funkcję Dyrektora Biura Public Affairs. Wcześniej, w latach 2007-2012 pracowała w Konfederacji Lewiatan jako ekspert w Departamencie Prawnym. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Związku Banków Polskich. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej