Komunikaty prasowe

Nagrody i wyróżnienia
12 mar 2019, 10:58

Provident Polska po raz trzeci z tytułem „Mistrz Biznesu”

Na zdjęciu: Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska

Lider rynku pożyczkowego po raz kolejny został laureatem nagrody „Mistrz Biznesu”, przyznawanej za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce. Provident został wyróżniony za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

Już trzeci rok z rzędu Provident Polska znalazł się w prestiżowym gronie laureatów nagrody „Mistrz Biznesu” magazynu „Businessman”. Wyróżnienie to jest jednym z niewielu przyznawanych firmom i instytucjom jako wyraz uznania dla wysiłku całego zespołu, a nie poszczególnym menadżerom.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 20 lat. Był to dla nas okres dynamicznego rozwoju oraz wypracowywania dobrych praktyk rynkowych. Cieszę się, że nasz wkład w budowanie wysokich standardów biznesowych został doceniony przez Kapitułę przyznającą nagrodę – mówi Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska. – Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie po raz trzeci, jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy został dobrze obrany.

Provident Polska otrzymał nagrodę „Mistrz Biznesu” za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu. Firma działa  jest liderem wśród instytucji pożyczkowych w Polsce. Z jej usług skorzystało już ponad 4 miliony klientów.

Ideą, która przyświeca członkom Kapituły nagrody „Mistrz Biznesu” przyznawanej w imieniu magazynu „Businessman”, jest dbanie o tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce i propagowanie przedsiębiorczości rozumianej jako wysiłek całego zespołu. Wyróżnienia przyznawane są cyklicznie tym firmom i instytucjom, które w ciągu całego roku znacząco wyróżniły się w obszarze swojej działalności i wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.

Oprócz Providenta, który został wyróżniony w kategorii finanse, nagrodę w tym roku otrzymali: w kategorii innowacje: Henkel Beauty Care Professional, w kategorii sukcesja: Mokate, w kategorii ubezpieczenia: Unum Życie TUiR, w kategorii usługi dla biznesu: BDO Polska, w kategorii edukacja: Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w kategorii prawo: Kancelaria Adwokacka Piotr Zapadka. Nagrodę specjalną w kategorii Master Mentor otrzymał Dariusz Milczarek.

Magazyn „Businessman” jest najstarszym polskim magazynem dla małego i średniego biznesu o zasięgu ogólnopolskim istniejącym od 2008 roku. Wydawcą magazynu „Businessman” jest spółka Enterprise Seventy Four sp. z o.o. z polskim kapitałem.

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej