Komunikaty prasowe

Odpowiedzialny biznes
10 kwi 2019, 19:15

Provident Polska rekrutuje studentów na wakacyjne płatne praktyki

One Level Up plakat

Provident Polska rozpoczął rekrutację studentów do programu praktyk „One Level Up”. Na uczestników programu czekają dwumiesięczne płatne praktyki zarówno w centrali firmy w Warszawie, jak i w oddziałach regionalnych (Warszawa Praga, Płock i Toruń). Studenci zdobędą doświadczenie realizując projekty i konkretne zadania pod opieką ekspertów. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja.  

Trwa nabór do programu wakacyjnych płatnych praktyk Provident Polska – „One Level Up” -  którzy z sukcesem ukończą proces rekrutacji. Praktykanci poznają sposób funkcjonowania Providenta – lidera rynku pożyczkowego w Polsce, należącego do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Praktyki będą trwały dwa miesiące – lipiec i sierpień.

Od lat wakacyjne praktyki w Provident Polska cieszą się wśród studentów ogromną popularnością. W poprzednich edycjach do programu „One Level Up” wpłynęło ponad 1000 aplikacji rocznie. To pokazuje, że studenci doceniają jakościowe praktyki. Chcą budować kompetencje. Są chętni do pracy, ambitni, otwarci na zdobywanie wiedzy i konkretnych doświadczeń – mówi Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Provident Polska. – Dbamy, aby praktykanci mieli możliwość poszerzania swoich umiejętności pod okiem opiekunów, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Powierzamy studentom do wykonania kreatywne zadania, dzielimy się z nimi wiedzą, a także na bieżąco przekazujemy im informację zwrotną. Motywujemy, pozwalamy szukać własnych rozwiązań w osiąganiu zamierzonego celu, dajemy niezbędną ilość czasu i uwagi – dodaje Małgorzata Skibińska.

Rekrutacja

Uczestniczy programu „One Level Up” będą mogli zdobyć doświadczenie w wybranych biurach i departamentach firmy, z takich obszarów jak: analizy biznesowe, rozwój biznesu, ryzyko kredytowe, rozwój produktu i rynku, HR, IT Service, komunikacja wewnętrzna, księgowość, prawo, utrzymanie nieruchomości czy zarządzanie jakością i rozwojem sprzedaży.

Praktykanci będą mogli uczestniczyć w wybranych przez siebie szkoleniach. Otrzymają służbowy telefon komórkowy i Welcome Box – zestaw zawierający informacje, narzędzia i gadżety, które znacząco ułatwią i umilą im pracę w Providencie. Będą także objęci opieką medyczną. Dodatkowo, będą mogli poznać członków zarządu i dyrektorów, podczas zorganizowanych specjalnie dla nich śniadań.

Do programu „One Level Up” mogą się zgłaszać studenci, którzy ukończyli pierwszy rok studiów i znają język angielski. W trakcie procesu rekrutacyjnego będą także brane pod uwagę kompetencje miękkie, między innymi: umiejętność pracy w zespole, kreatywność, otwartość na różnorodność i potrzeby innych. Mile widziane będzie też doświadczenie w pracy na rzecz społeczności lokalnych i wolontariat.

Ogłoszenia o rekrutacji ukazały się na największych portalach z ogłoszeniami o pracę, między innymi na: pracuj.pl, karierawfinansach.pl oraz w biurach karier uczelni wyższych.

Szczegółowe informacje o programie „One Level Up” można znaleźć na stronie kariera-provident.pl, a aplikacje na Pracuj.pl

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej
Zdjęcie Magda Maślana

Magda Maślana

Ekspert ds. PR