Komunikaty prasowe

na stronie głównej providentpolska.pl
05 sie 2019, 16:05

#EkipaProvidenta – dołącz do nas!

Elżbieta Obiała, Doradczyni Klienta Ekspert z Głogowa to mistrzyni zarządzania codziennością. Doskonale łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym i swoją wielką pasją, jaką jest taniec.  Na co dzień jest mamą 3 dorosłych już dzieci. Z Providentem współpracuje  już ponad 16 lat. Poznaj jej przepis na życiową równowagę. Wejdź na providentpolska.pl i dołącz do #EkipaProvidenta. 

Wypełnij formularz i zostań Doradcą Klienta!

 

 

Magdalena Bak z Warszawy od 2,5 roku jest Doradczynią Klienta w Providencie. We współpracy najbardziej ceni sobie elastyczność zawodową, dzięki której ma czas na realizację swoich planów. A pasją Magdaleny są podróże – uwielbia odwiedzać nieznane miejsca i poznawać nowych ludzi. Marzy o podróży do Meksyku. Zainspiruj się historią Magdaleny!

Dołącz do ekipy Providenta – wypełnij formularz i zostań Doradcą Klienta!

 


W kolejnym filmie występuje Konrad Piecuch. Z Providentem współpracuje od 2013 roku. Na co dzień Pan Konrad udziela się społecznie – jest wiceprzewodniczącym Ludowego Klubu Sportowego TORCIDA SMERKOWIEC. Angażuje się również w projekty w ramach naszego programu wolontariackiego Tak! Pomagam – dzięki pozyskanym funduszom udało Mu się mi.in. wyremontować szatnię dla młodzieży z klubu. O sobie Pan Konrad  mówi, że po prostu lubi pomagać. Ponadto jest kibicem piłkarskim – szczególnie mocno kciuki trzyma za podopiecznych swojego klubu.

 

Chcesz zostać Doradcą Klienta w Providencie – zaaplikuj!

Pliki do pobrania