Komunikaty prasowe

Produkty i usługi
24 maj 2021, 08:38

100 zł nagrody za ubezpieczenie samochodu w Providencie

Provident wciąż poszerza swoją ofertę produktów finansowych – tym razem o Ubezpieczenie Komunikacyjne. Klienci mogą przy pomocy konsultanta lub u wybranego Doradcy Klienta dokonać zakupu. Dla tych, którzy zdecydują się zawrzeć umowę OC lub OC i AC , do 13 sierpnia br. czeka 100 zł nagrody.

Provident coraz mocniej wchodzi w sektor ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma chce wykorzystać swoje główne atuty: ponad 2,5 tys. doradców uprawnionych do wykonywania czynności agencyjnych oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych – ponad 1,5 mln sprzedanych polis. Poszerzenie oferty o ubezpieczenia komunikacyjne, obecnie oferowane we współpracy z firmą ubezpieczeniową UNIQA oznacza, że dostęp do nich ma ok. 600 tys. klientów Providenta. Co ważne, z ubezpieczeń komunikacyjnych można skorzystać bez konieczności uprzedniego zaciągnięcia pożyczki w Providencie.

- Jako lider na rynku pożyczkowym dostosowujemy oferowane przez nas produkty i usługi do nowej rzeczywistości. Badania prowadzone przez Providenta na międzynarodowych rynkach – w tym w Polsce – utwierdzają nas, że klienci poszukują szerszej oferty niż produkty pożyczkowe. Dlatego chcemy skorzystać z dotychczasowej doskonałej kilkuletniej współpracy z firmą UNIQA i poszerzyć portfolio polis o ubezpieczenia komunikacyjne - podkreśla Katarzyna Szerling, Dyrektor ds. Marketingu i Członek Zarządu w Provident Polska. – Jest to kolejny krok do poszerzania grona firm z sektora finansowego, z którymi chcemy wspólnie oferować produkty i usługi finansowe dopasowane do potrzeb naszych klientów – dodaje.

Ubezpieczenie komunikacyjne dostępne we współpracy z firmą ubezpieczeniową UNIQA obejmuje m.in. ubezpieczenie OC, autocasco oraz usługi assistance. Ofercie regularnie towarzyszą promocje, zwiększające atrakcyjność zakupu dla Klienta.

- Klienci Providenta mogą ubezpieczyć swój samochód korzystając z przygotowanej oferty. Konsultanci i Doradcy Klienta pomogą wybrać ofertę OC lub OC i AC, a także ustalić częstotliwość płatności. Oprócz dostępu do interesującej gamy produktów, klienci mają okazję skorzystać z promocji. Obecnie, dla tych, którzy zawrą umowę OC lub OC i AC do 13 sierpnia br. proponujemy promocję Moto Zysk II i oferujemy 100 zł nagrody - mówi Izabela Knyziak-Janikowska, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w UNIQA.

Pliki do pobrania