Komunikaty prasowe

Informacje biznesowe
02 cze 2021, 08:45

Izabela Kochańska-Lubowiecka dołącza do zespołu Provident Polska

Izabela Kochańska-Lubowiecka obejmie stanowisko Digital Sales Directora – będzie odpowiedzialna za połączone cyfrowe kanały sprzedaży dwóch marek należących do Grupy IPF - Provident Polska oraz Hapi Pożyczki.

Do zadań Izabeli Kochańskiej-Lubowieckiej będzie należeć m. in. wdrożenie oraz realizacja strategii dla połączonych kanałów cyfrowych Provident Polska oraz Hapi Pożyczki. Będzie odpowiadać za identyfikację możliwości wzrostu i rozwoju firmy w zakresie sprzedaży online – zarówno dzięki zwiększeniu rentowności, zapewnieniu wszechstronnej, doskonałej obsługi klienta, jak też poprzez zawieranie strategicznych partnerstw oraz zarządzanie już istniejącymi relacjami i partnerstwami z innymi podmiotami.

Izabela Kochańska-Lubowiecka posiada bogate doświadczenie w sektorze fintech oraz bankowym, dzięki któremu świetnie rozumie potrzeby klientów i trendy rynkowe i jest w stanie przełożyć je na konkretnie działania. Zanim dołączyła do Providenta, zajmowała stanowisko Digital Sales and Partnerships Head w firmie Kreditech, gdzie odpowiadała za współpracę z kluczowymi partnerami oraz sprzedaż w kanałach online i e-commerce. Wcześniej pracowała także jako Sales and Marketing Head w fintechu Twino oraz piastowała stanowisko Dyrektora Marketingu w banku  Raiffeisen Bank oraz Dyrektora Komunikacji Marketingowej w banku Citi Handlowy. W wolnym czasie zajmuje się doradzaniem polskim start-upom w ich drodze do sukcesu.

************

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos-Siddiqui.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2018 roku Provident zaprezentował trzeci raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2016-2017. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. Za lata 2014, 2015 oraz 2017 i 2018 otrzymał tytuł „Etyczna Firma” przyznawany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma ośmiokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2020).

Pliki do pobrania

Kontakt dla mediów

Zdjęcie Karolina Łuczak

Karolina Łuczak

Dyrektorka Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej, Rzeczniczka Prasowa