Komunikaty prasowe

Informacje biznesowe
02 lut 2024, 11:26

Hubert Kifner Dyrektorem Biura Relacji Zewnętrznych w Provident Polska

Hubert Kifner

Do zespołu Corporate Affairs Provident Polska dołączył Hubert Kifner, który objął stanowisko Dyrektora Biura Relacji Zewnętrznych. Hubert Kifner posiada rozległe kompetencje w zarządzaniu reputacją marek oraz budowaniu korzystnych relacji z otoczeniem biznesowym i regulacyjnym.

Hubert Kifner ma ponad 20 lat doświadczenia w branży komunikacyjnej. Przez ostatnie 13 lat pracował w MSL – firmie doradczej specjalizującej się w obszarze komunikacji, ochrony reputacji i public affairs, gdzie doradzał klientom z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i mediów. Był odpowiedzialny za prowadzenie międzynarodowych projektów, wymagających koordynacji działań wielu podmiotów i dialogu z decydentami i regulatorami. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem reputacyjnym i sytuacjami kryzysowymi. Wcześniej pracował w ING Banku oraz w sektorze firm doradczych.

Przeciwdziałanie wykluczeniom społecznym, w tym wykluczeniu finansowemu jest mi niezmiernie bliskie, dlatego z wielką radością dołączam do Provident Polska, który realizuje swoją misję właśnie w tym obszarze. Wspieranie działań komunikacyjnych podmiotów z branży finansowej to ważny obszar moich zawodowych zainteresowań. Przez ostatnie 13 lat miałem możliwość współpracy z różnorodnymi firmami jako zewnętrzny doradca. Wspieranie tych samych procesów wewnątrz organizacji oraz kształtowanie komunikacji korporacyjnej Provident Polska będzie dla mnie ciekawym i rozwijającym wyzwaniem – podkreśla Hubert Kifner. – Cieszę się, że będę miał szansę pokierować Biurem Relacji Zewnętrznych firmy, która od lat wyznacza standardy rzetelnej i odpowiedzialnej komunikacji – dodaje.

Pracę na stanowisku Dyrektora Biura Relacji Zewnętrznych Hubert Kifner rozpoczął 1 lutego. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał m.in. za komunikację korporacyjną, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru public affairs. Hubert będzie bezpośrednio raportował do Anety Jóźwickiej, Członkini Zarządu ds. Corporate Affairs.

 

Pliki do pobrania